Odzyskaj piękne i gęste włosy z HerbaSetum Complex!

Odzyskaj piękne i gęste włosy z HerbaSetum Complex!Już dawno pożegnałeś marzenia o fryzurze rodem z reklamy szamponu? Czas sobie o nich przypomnieć – z pomocą nowego suplementu odzyskasz dawną objętość włosów i zaskoczysz wszystkich swoim odmienionym wyglądem!

Problem słabych, wypadających włosów dotyka coraz większą grupę ludzi. Z zazdrością patrzymy na osoby posiadające bujne czupryny, które zdają się nie mieć żadnych problemów ze swoją codzienną pielęgnacją włosów. Czy i my możemy do nich należeć? Oczywiście! Wystarczy rozpoznać, w czym tkwi problem, a następnie podjąć kroki, które doprowadzą nas do gęstych i mocnych włosów.


Co może powodować wypadanie włosów?

Istnieje szereg czynników, które negatywnie wpływają na nasze włosy, osłabiając je i, w rezultacie, wzmagając ich wypadanie. Do najczęstszych należy zaliczyć:

  • długotrwały stres,
  • zaburzenia hormonalne,
  • niewłaściwą pielęgnację (suszenie gorącym powietrzem, regularne używanie lokówek i prostownic, nadużywanie lakieru, itp.),
  • obciążające włosy fryzury (np. częste tapirowanie lub wiązanie włosów cienkimi gumkami),
  • złą dietę (ubogą w witaminy i minerały) oraz nieregularne posiłki,
  • palenie papierosów.


Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

Zmiana codziennych nawyków jest pierwszym krokiem, jaki musimy poczynić w celu odbudowania i wzmocnienia struktury naszych włosów. Przede wszystkim należy wprowadzić zdrową dietę, bogatą w naturalne składniki i uwzględniającą picie odpowiednich ilości wody (ok. 1,5-2 litrów dziennie). Następnie należy zminimalizować, a najlepiej całkiem wyeliminować palenie papierosów. W końcu zadbajmy o właściwą pielęgnację włosów – myjmy je letnią wodą oraz dobrymi jakościowo i właściwie dobranymi do rodzaju naszej skóry kosmetykami, jeśli to możliwe – zrezygnujmy z codziennego suszenia na rzecz samodzielnego schnięcia włosów, nie obciążajmy niepotrzebnie włosów – np. nadmierną ilością lakieru lub pianki.

Drugim krokiem jest sięgnięcie po skuteczny i bezpieczny suplement, który dostarczy nam składniki niezbędne do zahamowania wypadania włosów i do stymulacji ich porostu. Jest nim HerbaSetum Complex, innowacyjny preparat w postaci kapsułek, który odżywia same cebulki włosowe, dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i przestają wypadać.

 

 

Swoja wyjątkowe działanie suplement zawdzięcza czterem składnikom:

  • palmie sabałowej – hamuje łysienie (zwłaszcza w okolicy skroniowej) i pobudza włosy do wzrostu,
  • l-cysteinie – wspomaga proces tworzenia kreatyny – budulca włosa – oraz przyspiesza porost włosów,
  • fo-ti – egzotyczna roślina, przyspiesza rozwój nowych włosów i dogłębnie je odżywia,
  • biotynie (wit. B7) – jedna z najważniejszych witamin, jeśli chodzi o kondycję naszych włosów, wzmacnia je i sprawia, że stają się odporne na działanie szkodliwych czynników.

HerbaSetum Complex jest suplementem w pełni naturalnym, a co za tym idzie – bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb każdej osoby zmagającej się z problemem wypadających włosów.