Pożegnaj siwe włosy z Grey Active Ultra!

Pożegnaj siwe włosy z Grey Active Ultra!Siwe włosy są oznaką braku melaniny w cebulkach włosowych. Nie dociera ona do włosa, dlatego traci on naturalną barwę. Jak uniknąć siwizny?

Siwienie spowodowane jest przede wszystkim starzeniem się komórek oraz brakiem witamin i mikroelementów. Może także powstawać na skutek silnego stresu, złych nawyków żywieniowych, niedoborów witamin z grupy B, a także melanocytów, które z wiekiem zaczynają produkować mniej barwnika.  Aby zatrzymać ten proces, warto już niedługo po zauważeniu pierwszych siwych włosach zacząć przyjmować odpowiednie suplementy – np. Grey Active Ultra.

Grey Active Ultra to preparat, który przywraca i, co najważniejsze, utrzymuje naturalny kolor włosów. Wzmacnia także cebulki włosów i poprawia zaburzoną gospodarkę lipidową skóry włosa. Wszystko to dzięki naturalnym ekstraktom zawartym w suplemencie.

Borówka czernica to składnik, który zawiera szereg drogocennych witamin i minerałów. Posiada w sobie fitopigmenty, które powodują zwiększoną produkcję melaniny. Dodatkowo posiada silne właściwości antyoksydacyjne, które chronią włosy przed promieniowaniem UV. Włączenie borówki do codziennej diety nie tylko zatrzyma proces siwienia, ale także korzystnie wpłynie na odżywienie włosa.

Kwas para-aminobenzoesowy, czyli PABA, wyraźnie poprawia jakość i siłę wzrostu włosów, a także korzystnie wpływa na przedłużenie witalności organizmu oraz stanowi tarczę ochronną przeciwko siwiźnie.

Koenzym Q10 odpowiada za zatrzymanie oznak przedwczesnego starzenia. Wspomaga regenerację komórek macierzystych włosów oraz zapobiega utracie naturalnego pigmentu włosa. Jest także silnym antyoksydantem – chroni mieszki włosowe przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Połączenie tych wszystkich składników sprawia, że suplement Grey Active Ultra jest w 100% skuteczny. Stosowanie preparatu codziennie przez 3 miesiące uzupełnia braki melaniny i sprawia, że siwe włosy znikają. Ze względu na zawartość wyłącznie naturalnych składników, nie powoduje skutków ubocznych.

 

 

Jak go stosować? To proste: wystarczy przyjmować dwa razy dziennie jedną kapsułkę, ok. 30 minut przed śniadaniem i obiadem.  Pierwsze efekty widoczne będą już po kilkunastu dniach, a po trzech miesiącach siwe włosy całkowicie znikną.