Białe zęby w 4 tygodnie? Z White Express System to możliwe!

Białe zęby w 4 tygodnie? Z White Express System to możliwe!Innowacja na rynku stomatologicznym! 3-fazowy program White Express System długotrwale wybieli i wzmocni Twoje zęby, nie powodując żadnych skutków ubocznych. Jak to możliwe? Sprawdź!

White Express System to nowoczesna formuła wybielająca zęby, usuwająca przebarwienia, kamień i osad, mający wpływ na kolor uzębienia. Dzięki starannie dobranym, naturalnym składnikom zapewnia trwałe rezultaty, potwierdzone przez liczne testy kliniczne. Polecana przez specjalistów w dziedzinie nowoczesnej stomatologii, pomaga wybielić zęby minimum o 4 tony w kilka tygodni! Co ważne, jest niezwykle prosta w użyciu i w pełni bezpieczna. Dowiedz się o niej więcej!
Wskazania do stosowania:
- zażółcenia i osad po paleniu tytoniu i piciu kawy/herbaty, wina, soków itp.
- przebarwienia zębów
- kamień i osad nazębny
- pożółkłe zęby.

 

Jak to działa?

System wybielający White Express opiera się na trójfazowym działaniu. W pierwszym etapie główną rolę ogrywa węglan wapnia (calcium carbonate), który przygotowuje zęby do kuracji, dokładnie oczyszczając ich powierzchnię. Ponadto tworzy w jamie ustnej środowisko zasadowe, które sprzyja zamykaniu kanalików zębinowych przez wapń endogenny i jony fosforu. Rezultatem tego procesu jest zmniejszenie nadwrażliwości zębów, dzięki czemu kuracja nie powoduje żadnego bólu czy dyskomfortu. Faza druga to wybielanie właściwe – głównym składnikiem aktywnym jest tu soda oczyszczona (sodium laureth sulfate), usuwająca wszelkie osady powstałe w wyniku codziennych czynności, owocujących powstawaniem nalotu i przebarwień. Ostatnią fazą procesu jest utrwalanie efektów: wzmocnienie płytki nazębnej, ochrona przed próchnicą i dalszymi zmianami. Preparat służy również profilaktyce higieny jamy ustnej. Dzięki obecności mentolu zapewnia odświeżenie i przyjemny zapach.

 

 

Zasady stosowania

1. Umyj zęby i dokładnie wypłucz usta
2. Nałóż proszek White Express System na czystą szczoteczkę
3. Przez 3 minuty dokładnie szczotkuj zęby, wykonując delikatne koliste ruchy
4. Dokładnie opłucz jamę ustną
5. Nie jedz nic ani nie pij przez 20 minut po użyciu

Aby kuracja przyniosła najlepsze rezultaty, należy powtarzać wyżej opisany zabieg minimum 4 razy w tygodniu, przez co najmniej 1-2 miesiące. Pierwsze efekty zauważymy już przy pierwszym użyciu, zaś po kilku tygodniach zęby będą bielsze o kilka tonów!