Saint Legiere: piękno, na które zasługujesz

Saint Legiere: piękno, na które zasługujeszChoć starzenie się organizmu jest naturalnym procesem, który dotyka każdego z nas, nie oznacza to, że musimy bezczynnie mu się poddawać. Dzięki innowacyjnym osiągnięciom medycyny estetycznej możemy zatrzymać oznaki upływającego czasu.

Za starzenie się skóry odpowiada wiele czynników – na jedne z nich nie mamy wpływu (to przede wszystkim uwarunkowania genetyczne), na inne, przynajmniej teoretycznie, już tak (stres, niewłaściwa dieta, palenie papierosów czy brak aktywności fizycznej). Niestety, nawet, jeżeli uda nam się wyeliminować te drugie i będziemy stosować na co dzień zasady zdrowego stylu życia, prędzej czy później nieubłagany czas odbije swoje piętno na naszej skórze i dostrzeżemy na twarzy czy szyi pierwsze zmarszczki. Aby zatrzymać ten niepożądany proces, musimy sięgnąć po sprawdzoną pomoc, jaką oferują wysokojakościowe kosmetyki anty-aging.

Odpowiedzią na wymagania współczesnych kobiet jest krem Saint Legiere - produkt szwajcarskiej marki, specjalizującej się w wyszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań w staraniach o zachowanie pięknego, młodego wyglądu jak najdłużej. To innowacyjny kosmetyk, który łączy w sobie moc aż 30 różnych składników, które razem zapewniają spektakularne efekty już po niedługim czasie stosowania. Są to m.in.:

  • wyciąg z róży rdzawej - silny antyoksydant, który odżywia i regeneruje nawet najgłębsze warstwy skóry,
  • złoto koloidalne - pobudza produkcję elastyny i kolagenu (odpowiadających za sprężystość skóry) oraz wspomaga przyswajalność składników aktywnych,
  • algi morskie - dogłębnie nawilżają oraz wygładzają skórę,
  • kwas hialuronowy - wypełnia istniejące już zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu kolejnych,
  • witaminy C i E - wzmacniają i regenerują skórę oraz rozjaśniają przebarwienia,
  • pantenol - zapewnia jedwabistą gładkość skóry oraz wspiera jej regenerację,
  • a także kompleks składników AutréAbsorb, pestki z drzewa arganowego, aloes, ogórecznik oraz wiele innych.

 

 

Dzięki wyjątkowym technologiom wykorzystanym podczas opracowywaniu składu kremu, kosmetyk idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów cery, a co najważniejsze – może być stosowany przez kobiety w każdym wieku. Jego właściwości nawilżające i rozświetlające czynią go ponadto doskonałą bazą pod makijaż. To wszystko sprawia, że krem Saint Legiere jest najlepszym wyborem dla każdej kobiety.