Wybielanie zębów – czy przynosi efekty?

Wybielanie zębów – czy przynosi efekty?W sklepach z artykułami higienicznymi możemy natknąć się na całe mnóstwo specyfików służących do wybielania zębów. Czy są one skuteczne? Mają jakieś skutki uboczne?

Skuteczność to jedno, wpływ na zdrowie – drugie. Wybielać zęby można na wiele rożnych sposobów, z których nie każdy jest do końca zdrowy. Stosowanie środków zawierających w swoim składzie szereg egzotycznie brzmiących związków chemicznych może przynieść oczekiwany efekt, ale przy okazji zmniejszy odporność zębów na bakterie i toksyny. W dłuższej zaś perspektywie czasowej przyczyni się do ogólnego pogorszenia stanu zdrowia jamy ustnej. Dlatego jeśli już korzystasz ze środków wybielających, rób to z głową – kupuj tylko te produkty, które powstają na bazie naturalnych składników.

 

Coco White Mint – wybielanie zębów w zgodzie z naturą

Coco White Mint to środek wybielający złożony z samych naturalnych składników. Jest nie tylko przyjazny dla zębów, ale również nie ustępuje w niczym preparatom chemicznym. Efekty można zauważyć już po 3 dniach stosowania! Ma postać ciemnego proszku, który nabiera się na wilgotną szczoteczkę i wciera w zęby (jak pastę). Zawarta w nim mięta działa antybakteryjnie i zapewnia długotrwałe poczucie świeżości.

Proszek Coco White Mint zapewnia ponadto szereg korzyści zdrowotnych: wzmacnia szkliwo, usuwa toksyny z jamy ustnej, zapobiega i przeciwdziała stanom zapalnym oraz infekcjom dziąseł, wpływa dodatnio na poziom pH, zwalcza przebarwienia i płytkę nazębną. A na dodatek odświeża oddech lepiej niż niejedna pasta do zębów. Jest na tyle drobny, że nie musisz obawiać się podrażnień.

Proszek Coco White Mint to więc nie tylko sposób na piękny uśmiech. To również szansa na zdrowe i mocne zęby.

 

Aby wybielanie zębów w domu przyniosło zauważalny efekt, należy używać jedynie specyfików dobrej jakości. Przez dobrą jakość rozumiemy tu nie tylko skuteczność działania, ale również pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia jamy ustnej. Coco White Mint spełnia te dwa warunki w zupełności. To jeden z najlepszych dostępnych na rynku produktów tej kategorii. Dlatego możemy go polecić z czystym sumieniem. Jeśli jesteś zainteresowana nabyciem tego niezwykłego specyfiku, wejdź na stronę https://starsmile.pl/ i złóż zamówienie.