Woda ożywiona wspomaga procesy leczenia

Woda ożywiona wspomaga procesy leczeniaKażda żywa istota pozostaje zdrowa i silna tak długo, jak jest jej dostarczana woda. Ale odpowiednia. Prawdziwie naturalna. By woda stała się eliksirem życia, musi wrócić do swojej pierwotnej nieskażonej struktury. Wtedy odzyskuje naturalne właściwości – dodaje witalności i wspomaga procesy leczenia

Japoński naukowiec dr Masaru Emoto odkrył, że woda ma pamięć i reaguje na otoczenie. Badaniami nad zamrożonymi cząsteczkami wody udowodnił, że struktura wody zmienia się pod wpływem emocji, słów, dźwięków. Woda je przechowuje i odzwierciedla. Harmonia, nieskażona przyroda, pozytywne uczucia, muzyka klasyczna sprawiają, że struktura wody jest regularna i piękna. Wówczas przejawia naturalne właściwości uzdrowicielskie. Niestety, ulegają one zatraceniu pod wpływem zanieczyszczonego środowiska i rozwoju cywilizacyjnego.

Z odkryć Emoto skorzystał Johann Grander, austriacki badacz przyrody i twórca metody „ożywiania wody”. Potwierdził niezaprzeczalnie, że woda ma zdolność zapamiętywania informacji, a dokładniej wibracji, o czym świadczą zmiany jej wewnętrznej struktury. O przydatności wody do spożycia decydują więc nie tylko parametry fizyko‑chemiczne, lecz także jej budowa wewnętrzna. Wpływa ona na jakość i trwałość wody do spożycia oraz warunki rozwoju mikroorganizmów żyjących z wodą w symbiozie. Czyli? Wnioski są zaskakujące! Woda jest skażona zanieczyszczeniami nawet wtedy, gdy fizycznie je usuniemy. Grander opracował technologię ożywiania wody, dzięki której woda może przekazywać innej wodzie  swoje wibracje. Granderyzacja przywraca zanieczyszczonej  wodzie zdolność do regenerowania jej po części utraconych właściwości, takich jak samooczyszczanie czy zdolność utrzymywania świeżości. Ponadto ożywianie ma na celu zneutralizowanie wszelkich nienaturalnych wpływów, które docierają do nas poprzez wodę, pożywienie oraz otoczenie.

Wodę ożywioną charakteryzuje przede wszystkim uporządkowana i stabilna wewnętrzna struktura fizyczna wody oraz odporność wody na negatywne wpływy z zewnątrz. Posiada ona zdolność przekazywania wzorcowych wibracji na każdą inną wodę i jest stabilna mikrobiologicznie.

Kiedy pijemy wodę ożywioną lub korzystamy ze SPA, w którym jest ona zastosowana w basenach i saunach, z komórek ciała w szybkim tempie wydalane są toksyny. Organizm zostaje oczyszczony, dotleniony i wzmocniony, ponieważ zwiększone zostają możliwości dostarczania niezbędnych substancji odżywczych wszystkich do komórek. Zostaje także doskonale nawodniony. W takim stanie uruchamia swoje naturalne procesy naprawcze – samouzdrawia się. Ponadto woda ożywiona jest smaczna a kąpiel w niej to prawdziwa przyjemność dla zmysłów – jest ona aksamitna w dotyku i perlista. Doskonale odpręża całe ciało i niweluje skutki stresu.

Więcej o wodzie ożywionej czytaj na stronie Studia Sante – Uzdrowiska Miejskiego, które jako pierwsze Polsce zastosowało wodę ożywioną w kompleksie saun i basenów, w gabinetach terapeutycznych i ujęciach wody.
www.studiosante.pl